Безпечне харчування

Дата: 14 березня 2019 о 19:25, Оновлено 11 жовтня 2021 о 13:07

Організація харчування учнів

За договором з міським відділом освіти організацією харчування учнів займається Комбінат шкільного харчування .

У школі працює комісія з контролю зОрганізація харчування учніва організацією та якістю харчування учнів , до якої входять : директор школи Ізотова Олена Миколаївна , заступник директора НВР , шкільна медсестра.

Всі учні початкової школи отримують безкоштовні сніданки на суму  за рахунок бюджетного фінансування. Діти пільгових категорій харчуються безкоштовно.

Право на безкоштовні сніданки та обіди мають діти з  соціально незахищених сімей , діти, що перебувають під опікою , за рішенням комісії з контролю за організацією та якістю харчування. Для поліпшення харчування складено план роботи , в якому відображені всі заходи, пов'язані з організацією харчування в школі , починаючи з вересня. У плані роботи відображені такі моменти , як робота адміністрації та відповідальних за харчування , робота класних керівників , робота з батьками.

Загальне число учнів у школі 202 , з них у початковій школі навчається 97 осіб. Із загального числа учнів отримують буфетну продукцію 202 людини. Гарячі сніданки отримують 97 осіб. У шкільній їдальні діти отримують йодовану сіль , яка знаходиться на столах. Калорійність раціону знаходиться в нормі .

Класними керівниками проводиться робота по залученню учнів у шкільне харчування . Питання організації харчування зачіпаються на батьківських зборах .

Шкільна їдальня веде необхідну документацію: бракеражний журнал , журнали сирої і готової продукції , є меню . Їдальня забезпечена буфетної продукцією : випічкою 5 найменувань , вартість якої від 4 до 6 гривень. Щодня випускається близько 150 штук випічки , і діти її розкуповують.

Питання організації харчування знаходиться на постійному контролі адміністрації школи та заслуховується на нарадах при директорові , на педагогічних радах і методичних об'єднаннях учителів початкових класів .

За якими критеріями визначається соціально - незахищена сім'я ?

1 . Діти- сироти.

2 . Діти, позбавлені батьківського піклування.

3 . Діти з малозабезпечених сімей

Для отримання безкоштовного харчування (обіду ) батьки повинні написати заяву і передати її класному керівнику . Що додаються до заяви документи повинні дозволити комісії з організації та контролю якості харчування школярів зробити висновок про необхідність соціальної підтримки сім'ї шляхом надання безкоштовного харчування . Такими документами можуть бути копії рішення виконкому про призначення опіки , довідки, що підтверджує факт малозабезпеченості сім'ї .